Connect with us

Modular Konveyör Kayışı

BRECOflex, Move-Serisi AT15 Triger piyasaya sürdü

Yayın Tarihi

on

BRECOflex CO., L.L.C. yeni AT15-hareket triger kayışının piyasaya sürerek hareket serisi triger kayışları serisini genişletti. Ürün, 2014’te ilk piyasaya sunulan AT10-Move ile birlikte ürün gamında yer alacak. Bu yeni kayış, piyasada bulunan kendi boyutundaki en güçlü kayış olma özelliğini taşıyor.

AT15move, yüksek hassasiyetli lineer tahrik uygulamaları ve ağır hizmet tipi güç aktarım uygulamaları için yapılmıştır. En büyük özelliği sertliğidir. Doğruluk ve hızlı oturma süresi gerekiyorsa, AT15move en uygunudur.

AT15 move-serisinin özellikleri ve faydaları: 

  • AT20 veya ATL20’den daha düşük bir poligon etkisi ve yüzeylerde daha fazla diş imkanı sağlar.
  • Özel olarak geliştirilmiş çelik halat germe elemanları, kayış sertliğini ve gerilme mukavemetini artırarak daha fazla kuvvetin iletilmesini mümkün kılar

  • Aynı genişlikte, ATS15 ve AT20’den % 40’a kadar ve ATL20’den % 25’e kadar daha fazla sertlik sağlar
  • Aynı genişlikteki AT20 ve ATL20’den daha yüksek diş kesme mukavemeti
  • Move serisi kayışlar, Sonlu Elemanlar Metodu (FEM) teknolojisi kullanılarak optimize edilmiş diş geometrisine sahiptir, bu da daha temas baskının daha iyi dağılmasını ve yük alanlarının azalmasını sağlar

  • Kırmızı laminat kayış kaplama, sürtünmeyi azaltarak aşınma süresini uzatır
  • Daha yüksek kayış gücü, aynı güvenlik faktöründe hacim, atalet ve maliyet tasarrufu sağlayan daha kompakt tahrik tasarımına olanak tanır.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modular Konveyör Kayışı

Modüler konveyör sistemleri Agt Makine

Yayın Tarihi

on

Modüler Konveyör

İsmini iç içe geçen modüllerden oluşan bant sisteminden alan, bu sistem aynı zamanda da kurulum kolaylığı sağlar. İstenildiği zaman bu bantların boyları kolayca kısaltılıp uzatılabilir. Modüler konveyör sisteminin çalışma şekilleri diğer konveyör sistemleri ile aynıdır. Aynı zamanda bu sistemler hijyenin çok önemli olduğu birçok iş alanında da en çok tercih edilen sistemlerdir. Modüler konveyör sistemi, taşınacak olan ürünlerin türüne, ölçüsüne ve ağırlığına göre üretilebilir. Özellikle taşıma işlemi riskli olan ürünlerin taşınmasında daha çok tercih edilirler.

Modüler konveyörlerin özellikleri ve kullanım alanları

Plastik bir bant yüzeyine sahip olan modüler konveyör sistemleri, malların dikkatli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Dikey yönde taşıma işlemleri için yüksek sürtünme değerine sahip bir bant kullanılabilir. Zincirin ince dişli bir modele sahip olması, taşınan ürünlerin yırtılma veya sıkışma risklerini engeller ve operatörün daha dikkatli ve güvenli çalışmasını sağlar.

Kullanım alanları;

Otomotiv sektörü

Tekstil sektörü

Meşrubat şişeleme tesisleri

Paketleme uygulamaları

Kağıt ve baskı uygulamaları

Aperatif gıda sektörü

Kümes hayvanları uygulamaları

Oluklu mukavva uygulamaları

Konserve uygulamaları

Deniz ürünleri sektörü

Et ürünleri sektörü

Fırıncılık sektörü

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Devamını Oku

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com