BRECOflex, Move-Serisi AT15 Triger piyasaya sürdü

Moneta Yazı İşleri Yönetimi
BRECOflex, Move-Serisi AT15 Triger piyasaya sürdü

BRECOflex CO., L.L.C. yeni AT15-hareket triger kayışının piyasaya sürerek hareket serisi triger kayışları serisini genişletti. Ürün, 2014’te ilk piyasaya sunulan AT10-Move ile birlikte ürün gamında yer alacak. Bu yeni kayış, piyasada bulunan kendi boyutundaki en güçlü kayış olma özelliğini taşıyor.

AT15move, yüksek hassasiyetli lineer tahrik uygulamaları ve ağır hizmet tipi güç aktarım uygulamaları için yapılmıştır. En büyük özelliği sertliğidir. Doğruluk ve hızlı oturma süresi gerekiyorsa, AT15move en uygunudur.

AT15 move-serisinin özellikleri ve faydaları: 

  • AT20 veya ATL20’den daha düşük bir poligon etkisi ve yüzeylerde daha fazla diş imkanı sağlar.
  • Özel olarak geliştirilmiş çelik halat germe elemanları, kayış sertliğini ve gerilme mukavemetini artırarak daha fazla kuvvetin iletilmesini mümkün kılar

  • Aynı genişlikte, ATS15 ve AT20’den % 40’a kadar ve ATL20’den % 25’e kadar daha fazla sertlik sağlar
  • Aynı genişlikteki AT20 ve ATL20’den daha yüksek diş kesme mukavemeti
  • Move serisi kayışlar, Sonlu Elemanlar Metodu (FEM) teknolojisi kullanılarak optimize edilmiş diş geometrisine sahiptir, bu da daha temas baskının daha iyi dağılmasını ve yük alanlarının azalmasını sağlar

  • Kırmızı laminat kayış kaplama, sürtünmeyi azaltarak aşınma süresini uzatır
  • Daha yüksek kayış gücü, aynı güvenlik faktöründe hacim, atalet ve maliyet tasarrufu sağlayan daha kompakt tahrik tasarımına olanak tanır.
Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap