Connect with us

Konveyör Bileşenleri

Orion Kompakt Döner Kule Otomatik Sarıcısı RTC, konveyör sistemiyle birleşiyor

Yayın Tarihi

on

ProMach’a bağlı Orion Packaging Systems, yeni veya mevcut taşıma ile kolayca entegre olan ve yerden tasarruf sağlayan bir döner otomatik sarıcı ile endüstri taleplerine yanıt verdi. Ağır hizmet tipi endüstriyel sarma teknolojisinde lider olan Orion’un Taşımalı Döner Kule Otomatik Sarıcısı RTC, kompakt boyutu, uygun fiyatı ve genişletme seçeneği sayesinde 18″ geçiş yüksekliğindeki konveyörlerle kolay entegrasyonda en iyi çözüm olarak göze çarpıyor.

Tam otomatik olan RTC, streç filmi döngü başlangıcında yapıştırıyor ve sonunda kesiyor. Forklift operatörü, palet yükünü besleme konveyörüne yerleştiriyor ve bir sonraki yükü almak için uzaklaşırken bir halat anahtarını çekiyor. Bu tasarım, hareketli döner kolun yakınından yükü uzaklaştırırken, iş güvenliğini de sağlıyor.

RTC; kompakt boyut, genişletilebilirlik ve operatör güvenliğini artırmanın yanı sıra şu avantajları getiriyor:

  • %260 ön gerdirmeli 20″ Insta-Thread™ Film Taşıyıcı standardı.
  • Foto-göz sensör taşıyan Revo-Logic teknolojisi, sarma programlarının hassas bir şekilde uygulanmasını sağlar ve yük ve film verimini en üst düzeye çıkarır.
  • Yukarı ve aşağı ayrı film taşıyıcılar, hız kontrolü ile üst ve alt limitlere ayarlanabilen sarma sayıları, yüke özel sarma işleminin yapılabilmesini sağlar.
  • Bakım gereksinimi sayısını azaltan uzun ömürlü AC motorlar ve Değişken Frekanslı Sürücü (VFD) kontrolörleri.
  • Filmi otomatik olarak sabitleyen, yük başına sarmayı azaltarak daha hızlı çıktı sağlayan kesme ve silme özellikli, işçilikten tasarruf sağlayan kuyruk kelepçesi.

Otomatik ve yarı otomatik streç sarma ekipmanı üreterek en kapsamlı maliyet etkin palet sarma çözümleri sunan Orion’un RTC Sarıcısı, üretimi artırarak yeni veya mevcut sarma sistemlerine performans ve maliyet tasarrufu sağlar. Paketleme hattı çözümlerinde dünya lideri olan ProMach’ın bir markası olan Orion, ProMach Robotik iş kolunun bir parçası olarak, ambalaj müşterilerin değerlerini korumalarına ve marka güvenini artırmalarına yardımcı olur.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com