Connect with us

Konveyör Bantları

Kalite ve müşteri memnuniyetiyle geleceğe yol alıyoruz

Yayın Tarihi

on

Te Modül Makine Sanayi Ticaret A.Ş. modüler bant ve konveyör ekipmanları konusunda 20 yılı aşkın sektörel,üretim ve saha tecrübesi olan genç ve dinamik kadronun bir araya gelmesi ile 2016 yılında Bursa ilinde %100 yerli sermaye ile üretimine başladı.

Firma kuruluş amacı olarak, ürünleri ile müşterilerine sadece tedarikçi değil, aynı zamanda çözüm ortağı olmayı belirlemiştir. Kaliteyi bir vaat olarak değil, ürünlerinin olmazsa olmazı olarak gördüklerini belirten firma yetkilileri, hizmet anlayışlarının temelinin ve vazgeçilmezlerinin dürüstlük, doğruluk ve ahlaklı satış yapmaktan meydana geldiğini vurguluyor. Üretmiş oldukları ürünlerin ve vermiş oldukları sözlerinin arkasında her zaman durarak müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için çok büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar.

Firma özellikle gıda sektöründe ağırlıkla zeytin, turşu, salça, paketleme, ekmek, mikro dalga kurutma, patlayıcı, beyaz eşya, su, beyaz et (tavuk ve balık), kırmızı et ve ayrıca kağıt ile taşıma sektöründe faaliyet gösteren fabrikalar ile  bu sektörlerdeki seçkin makine imalatçıları ile çalışmaktadır. Daha çok çalışmalarını işe ve müşteriye özel olarak sürdürmektedir.

Firma modüler bantlar ve konveyör aksamları konusunda  sektörü için etkin bir şekilde imalat yapıyor. Ürünleri üç temel grupta toplanıyor: Modüler bantlar, kasa taşıma zincirleri ve konveyör aksamları. 

Firmanın web sitesindeki online kataloğundan ihtiyaçlara göre, tüm özellikleri, teknik resimlerine kadar verilen ürünlerden seçim yaparak sipariş iletme imkanı bulunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com