Connect with us

Konveyör Bantları

Kayış ve konveyör bant çözümlerinde lider

Yayın Tarihi

on

Habasit, güç transmisyon kayışları ve konveyör bantlar konularındaki iş ortağınızdır.
Yaygın satış ve servis ağına ilaveten, nitelikli teknik destek ekibinin sağladığı kısa teslim süreleri,hızlı cevap ve yüksek kalite standartları sunmaktadır.

Habasit, kayış endüstrisinde hizmet veren dünya lideri bir kuruluştur. On yıllar süren pazar liderliğimiz boyunca üstün nitelikli pek çok ürün ve servis geliştirerek derin bilgi ve tecrübelere sahip olduk. Bu güçlü temeller üzerinde dinamik büyümemizi sürdürürken ürün yelpazemizi de sürekli geliştiriyoruz. Bütünüyle müşteri odaklı yaklaşımımız, bizi her türlü endüstriyel uygulamada dünyanın en iyi, en kaliteli güç aktarım ve konveyör çözümleri tedarikçisi yapıyor.


Uzun vadeli iş ortağınız olan Habasit, İsviçre’de bir aile şirketi olarak kurulmuş olup bugün 70’in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com