Gıda sektöründe İşçimenler Konveyör

Moneta Yazı İşleri Yönetimi
Gıda sektöründe İşçimenler Konveyör

Şirket temellerinin atıldığı yıllardan bu yana konserveden turşuya, bisküviden çikolataya, zeytinden dondurulmuş gıdaya, etten balığa ve tavuğa, unlu mamülden meyveye, narenciyeden içecek tesislerine, kısacası gıdanın tohumdan başlayıp sofralara kadar ulaşan serüveninde ülkemize ve müşterilerimize hizmet ediyoruz.

İşçimeler Konveyör olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Modutech, Chiorino, Mafdel,  Elatech, Contitech markalarımız ve  ürün çeşitliliğimizle gıda sektörünün her aşamasında çözüm yaratıyoruz. Müşterilerimizin gıda  işleme proseslerinin her aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri modüler bant, asetal palet, konveyör bant, termoplastik konveyör bant, PU zaman kayışı, kauçuk dar kesitli kayışlar, kauçuk zaman kayışları ve prosese özel OEM  kayışlarımız ile müşterilerimize tüm ürünleri tek bir firmadan karşılamanın rahatlığını ve devamlılığını sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimize izlenebilirlik, kontrol edilebilirlik ve modernize edilebilirlik kazandırıyoruz. Sadece ürün tedarik etmiyoruz, her aşamada işimizi severek yapıp müşterilerimizle beraber her adımı daha güçlü ve daha başarılı atıyoruz. %100 yerli sermaye olarak yüzlerce başarılı tesis projesinde yer almaktan, binlerce müşterimizin iş akışında görev üstlenmekten gurur duyuyoruz.

Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap