Connect with us

Konveyör Ekipmanları

Dinamik Zincir: Zincirin birleştirici özelliğinden aldığı dinamik güçle sizin için en iyisini sunar!

Yayın Tarihi

on

Dinamik Zincir, her türlü özel, standart ve kulaklı konveyör zincirlerini 1960 yılından beri sizlere sunarak hizmet vermekte ve ihtiyaçlarınıza çözüm ortağınız olmaktadır.

Dinamik Zincir genel müdür ve CEO’su Enis Yahya; ‘’Türkiye’nin transmisyon zincir ve dişli pazarlaması sektöründe faaliyet gösteren en eski ve köklü firması olarak sektörde, yer alıyoruz. Lider konumda olmamızın en büyük sebebi, kaliteyi daima ön planda tutmamızdır’’ diyerek 1960 senesinden beri hizmet veren Dinamik Zincir’in başarı sırrını da iletti.

Uzun Ömür, Yüksek Randıman, Güçlü Dinamik, Uzun Vadeli Profesyonel Kullanım

Dinamik zincir önce kalite der, zincirde yaşanılan sıkıntıları ve problemleri çözer, tüm ürün gruplarında maksimum kaliteyi her zaman ön planda tutar.

60 seneyi aşan tecrübesi ile sektörel ihtiyaçlarınıza özel ürünleri sizin için özel fiyatlarla sunan Dinamik Zincir ile strateji, planlama, uygulama ve sonuç neticesinde zincir problemlerinizi çözer.

Sertifikalı Zincir Kalitesi ve Geniş Ürün Yelpazesi

Dinamik Zincir, her türlü özel, standart ve kulaklı konveyör zincirleri ile sektörel ihtiyaçlarınıza her zaman hizmet vermeye hazırdır.

Uygun Fiyat: Ürünleri Herhangi Bir Aracı Olmadan Doğrudan Size Ulaştırır! 

Distribütörü olduğu birçok markaya ait ürünleri herhangi bir aracı olmadan, en uygun fiyatlarla size sunar. 

Size En Uygun Ürün Hangisi?

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürün ve ürün grubuna, marka ve modeline karar vermek ve işletmenizin ihtiyaçları için yeni çözümler yaratmak, son teknoloji malzemeler ve üretim yeniliklerinden uygun fiyatlarda ve en iyi kalitede yararlanmanızı sağlamak için çözüm ortağınız Dinamik Zincir ile iletişime geçin. 

Ürün Grupları

Makaralı zincirler

Rotary Api Zincirleri

Fleyer Kaldırma Zincirleri

Varyatör Zincirleri

Zirai Transmisyon Zincirleri

Sessiz Zincirler

Aparatlar, Kulaklar ve Taşıma Zincirleri

Zincir Dişlileri

Zincir Gergileri

Motosiklet Zincirleri

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com