Connect with us

Konveyör Ekipmanları

Berrsort Express, e-ticaret sektöründe maksimum verimlilik sağlıyor

Yayın Tarihi

on

Son yıllarda e-ticaret sektöründeki yükseliş kargo sektörünü de doğrudan etkiledi. Bu sebeple firmalar çoğunluğu küçük boyutlu ürünlerden oluşan kargolarını, en verimli şekilde ayrıştırmak için çözüm arayışına girdiler. Bu noktada, Berrmak’ın 2019 yılında e-ticaret sektörünün yükselişini öngörerek tamamen kendi bünyesinde geliştirdiği ve ürettiği tepsi türü sorter Berrsort Express, özellikle e-ticaret ve kargo sektöründe faaliyet gösteren firmaların en büyük desteği haline geldi. Son müşteri memnuniyetinde önemli rol oynayan Berrsort Express Vertical, saatte 8500 ürün ayrıştırma kapasitesi ile minimum alanda maksimum verimliliği sağlıyor.

Saatte 15.000 ürün kapasitesiyle Berrsort Express Horizontal

Pandemi etkisiyle e-ticaret ve kargo sektörlerinin yaptığı pike paralel hızda ürününün kabiliyetlerini artıran Berrmak, 2021 yılında Ar-Ge çalışmaları tamamlanan ve ilk kurulumu gerçekleştirilen Berrsort Express’in yatay (loop) konfigürasyonu Berrsort Express Horizontal ile, dikey versiyona cross-dock fonksiyonu, otomatik besleme, hacim ölçümü, ağırlık ölçümü gibi birçok fonksiyonu da ekleyerek saatte 15.000 ürün kapasitesine ulaştı.

İlerleyen yıllarda e-ticaret ve kargo sektörlerindeki büyümenin devam edeceğini öngören Berrmak, Ar-Ge çalışmalarını da artan kapasite ihtiyaçlarını karşılayarak, firmaların sorunlarına çözüm olacak şekilde ilerletiyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com