Connect with us

Konveyör Bantları

Modutech ile işiniz güvenle ilerler

Yayın Tarihi

on

Türkiye’nin en büyük modüler bant üreticisi Modutech olarak her zaman olduğu gibi hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. Önceki tesisimizin 2 katı büyüklüğündeki yeni tesisimizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve zamanında teslimat ayrıcalıklarını sunuyoruz. Memnuniyetiniz için ürün ve hizmet kalitemizde mükemmellik anlayışımızı sürdürüyoruz.

Tecrübeli ekibimizle 7 gün 24 saat üretiyoruz. Acil istek ve taleplerinizi karşılamak için yeni Modutech tesisinde artan üretim ve stok kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Artık aynı ürün kalitesi ve dünya çapındaki kalite standartlarıyla daha fazlasını üretiyoruz. Ürün yelpazemizi her geçen gün artırıyoruz.

Bugün, %100 yerli sermayemiz, geniş ürün yelpazemiz ve son teknolojiye sahip altyapımız ile gerek bölgesel gerekse ulusal platformlarda, müşterilerimizin proje hedeflerini en kısa zamanda gerçekleştirmek için amaca uygun çözümler üretiyoruz.

Ürettiklerimizle Dünya’ya ulaşıyoruz. Esnekliğimizden, kalitemizden, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizden aldığımız güçle yola çıkarak dünyanın birçok ülkesindeki sanayi firmaları, makine üreticileri ve distribütörler ile doğru ortaklıklar kuruyoruz. 6 kıtada 50’den fazla distribütörlük ile 75’ten fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

Türkiye konveyör bant sektörüne yepyeni bir vizyon kazandırmış olsak da, ARGE’den satış sonrası hizmetlere kadar tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştiriyor, üniversitelerle işbirliklerine gidiyor, tüm dünyada çözüm ortaklıkları kuruyoruz.

Çünkü biliyoruz ki, işimiz yalnızca ürünlerinizi üretim hattında güvenle taşımak değil, işinizi de güvenle geleceğe taşımak…

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com