Connect with us

Sektör Haberleri

Yeni StakPak Plus™, yaygın kullanılan taşıyıcıların hacmini artırıyor

Yayın Tarihi

on

Yeniden kullanılabilir ambalajlamada uluslararası bir lider olan ORBIS, benzersiz boyutlu parçalar için StakPak Plus Totes’i piyasaya sürüyor.

ORBIS® Corporation, endüstriyel ve otomotiv uygulamalarına yönelik sunduğu geniş portföye, geliştirilmiş StakPak Plus™ konteynerini ekliyor. StakPak Plus, konvansiyonel StakPak kaplarını ve otomotiv tedarik zincirinde yaygın olarak bulunan benzersiz şekilli parçaları barındırmak ve kap yüksekliğini artırmak için boyun ebatlarını artırıyor. StakPak Plus, yeniden kullanılabilirlik ve maliyet tasarrufu da dahil olmak üzere geleneksel StakPak konteynerinin en iyi özelliklerini bünyesinde barındırırken; konteyner kapasitesini artırmak için bu nitelikleri özelleştirilmiş yüksekliklerle bir araya getiriyor.

Geliştirilen ürünle ilgili açıklamalarda bulunan ORBIS Corporation Ürün Yöneticisi Dylan Wilcox, “StakPak konteyneri 20 yılı aşkın bir süredir, otomotiv ve sanayi firmalarının parçaları korumasına ve hat tarafı montaj operasyonlarını optimize etmesine yardımcı oldu. StakPak Plus, müşterilerimize tedarik zincirlerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılayan ve özel bir kutuyla ilişkili teslim sürelerini azaltan hafif, sürdürülebilir ve yeniden kullanılabilir bir çözüm sunma konusunda bu geçmişe dayanıyor” dedi.

Popüler 32″ x 15″ ve 24″ x 15″ ayak izlerinde mevcut olan StakPak Plus çantalar, yükseklik ve iç hacim ekleyen sabit bir boyuna sahip. Ayrıca tüm StakPak Plus kaplamalar, sektördeki mevcut kılıflarla tamamen uyumlu bir yapıda. Tüm StakPak kutularında olduğu gibi ORBIShield®; köpük, kumaş, sert destek, daha iyi paket yoğunluğu ve parça sunumu sağlamak adına StakPak Plus kapları için tasarlanabilir. StakPak konteynerin piyasaya sürülmesinden bu yana; parça sevkiyatı, depolama, süreç içi çalışma, hat tarafı montaj operasyonları ve tam zamanında uygulamalar için tasarlanmış tam bir düz duvarlı modüler konteyner ailesine dönüştü. StakPak konteynerleri yıllar boyunca tedarik zincirlerinde 25 milyar tur yaptı. Tüm ORBIS yeniden kullanılabilir ambalaj çözümleri gibi StakPak Plus da geri kazanılabilir ve dönüştürülebilir bir yapıda.

StakPak Plus ailesinde beş ebat bulunuyor: PLUS2415-16; PLU2415-18; PLUS2415-21; PLUS3215-11 ve PLUS3215-14.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com