Connect with us

Konveyör Ekipmanları

Leuze’nin konveyör sensör sistemi kullanıma hazır

Yayın Tarihi

on

Leuze, konveyör sistemi üreticilerine zamandan ve paradan tasarruf sağlayan 25C sensörleri için yenilikçi bir montaj braketini piyasaya sürüyor.

Güvenilir palet tespiti için tasarlanan sensör ve braket, konveyör sistemi üreticisinin fabrika montajını kolaylaştırmak amacıyla önceden monte edilmiş bir set olarak tedarik ediliyor. Montaj, geleneksel biçimde tesisin kurulum ve devreye alma aşaması sırasında yerinde yapılıyor.

Konveyör ile mükemmel uyum

Özellikle 25C serisi sensörlere uyacak şekilde tasarlanan yenilikçi montaj braketleri; konveyör sistemi üreticisinin, sensörü ve braket setini konveyörün içine kurabileceği ve böylece onu olası hasarlardan koruyabileceği anlamına geliyor. Braketin entegre eğimli ön ekranı, üzerine düşebilecek her türlü kir veya pisliği saptırarak hepsi bir arada çözümün standart geri yansıtmalı fotoelektrik sensörlere dayanan sistemlere göre daha az temizlik ve bakım gerektirmesini sağlıyor.

Ayrıca, 25C sensörlerinin özel ortam ışığı konfigürasyonu, üretim ve lojistik binalarında sıklıkla kullanılan ve diğer türdeki sensörlerin çalışmasını sekteye uğratabilen yüksek frekanslı LED aydınlatmaya karşı duyarsız olmalarını sağlar. Renk ve yüzey farklılıkları nedeniyle paletlerin yaygın optik sensörlerle algılanması oldukça zordur. Leuze’nin 25C sensörlerinin algılama performansı ve olağanüstü fonksiyonları sayesinde bu sorunların üstesinden kolayca geliniyor ve farklı palet türlerinin güvenilir şekilde algılanması sağlanıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com