Connect with us

Endüstriler

GMT Endüstriyel’den veri toplama işlerine endüstriyel çözümler

Yayın Tarihi

on

GMT’nin fabrika otomasyonu ve Endüstri 4.0 kapsamında geliştirerek pazara sunduğu PLC’ler, makine imalat başta olmak üzere birçok sektöre özellikle veri toplama konusunda çözümler sunuyor. Ürünleriyle ilk sırada tercih edilen markalardan biri olan GMT, Endüstri 4.0 kapsamında geliştirdiği yeni ürünler ile veri toplama işinde fark yaratıyor.

Ürün gamını her geçen gün artıran GMT, yerli üretici olmanın verdiği avantaj ile müşterilerinin acil ihtiyaçlarına anında cevap veriyor. PLC, ekranlı mini PLC, operatör panelleri, hız kontrol cihazları, servo motorlar ve sürücüler, step motor ve sürücüler, izoleli repeater, güç kaynakları ve endüstriyel haberleşme cihazları gibi birçok ürün çeşidini stoklarında bulunduran firma, pazara sunduğu PLC’ler ile inovatif bir çözüm sunuyor.

GMT’nin yerli olarak üretimini yaptığı GLC-396 ve GLC-496 serisi CPU’larındaki WMI (Web Machine Interface) adı verilen özellik, internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki GMTCNT PLC’ye port yönlendirmeden uzaktan erişim imkanı sağlıyor. GLC-396 ve GLC-496 serisi CPU’lar, MODBUS TCP Master / Slave özelliği sayesinde özellikle veri toplama işlerinde çözümler sunuyor. GMTScada ve GMTPort özellikleri, GMT’yi kendi sınıfındaki rakiplerinden bir adım öne çıkarıyor.

Tekstil, gıda, metal işleme, plastik, kimya, tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde kullanılan paketleme makineleri, ambalaj makineleri, dolum makineleri, halı yıkama makineleri, iplik aktarma makineleri, buhar jeneratörleri, değirmen makineleri, fırın makineleri, et işleme makineleri, kuruyemiş makineleri, hamur işleme makineleri, süt makineleri, boru bükme makineleri, takım tezgahları, ekstruder makineleri, PVC işleme makineleri, CNC tezgahları, enjeksiyon makineleri, matbaa makineleri, karton form makineleri, pres makineleri, boya makineleri, mermer makineleri, ağaç işleme makineleri, vakum makineleri, arıtma sistemleri ve veri toplama gibi birçok sektörde kullanılan GMTCNT PLC’ler, çok sayıdaki makinenin üretiminde tercih ediliyor.

GLC-396 ve GLC-496 serisi CPU’lardaki WMI özelliği sayesinde bu serileri kullanan makine imalatçıları, GMT’nin satış sonrası hizmet anlayışı kapsamında, makinelerine ihtiyaç duyulduğu takdirde hiçbir ilave ücret ödemeden kolaylıkla ulaşabiliyor. Makinelerine uzaktan erişen kullanıcılar, makineye program çekebiliyor veya program yükleyebiliyor.

“Türkiye’den bir dünya markası çıkarma” hedefiyle faaliyetlerini sürdüren GMT, uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübesini Türk sanayisinin verdiği destekle her geçen gün daha da ileriye taşıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com