Connect with us

Konveyörler

RHEWUM ile yeni nesil titreşimli motorlar

Yayın Tarihi

on

RHEWUMS’un hedefi, dünyadaki en iyi titreşim eleme makinelerini üretmektir. Bunun için dünyanın en iyi balans motorlarına gereksinim duyulur. Eleme ve motor teknik bilgisinde uzun yıllara dayanan deneyimini, uygun fiyatlı titreşim motorlarını daha da dayanıklı hale getirmek için iyi bir şekilde kullanan RHEWUM, GeniusDrives serisi ile bu ihtiyaçlara komple çözüm sunuyor.

Motorların mevcut durumunu izlemek için GeniusDrivePlus ailesini geliştiren RHEWUM, bu ürün ile bileşenlerin, arızaların ve aşınmaların zamanında fark edilmesine yardımcı oluyor ve arıza oluşmadan önleyici tedbirler alınmasına olanak tanıyor. RHEWUMS GeniusDrivePlus motorları, sürekli olarak kendisini denetliyor. Bu motorlar, RHEWUMS makinelerine ve seçici müşterilerin ihtiyaçlarına mükemmel uyum sağlayarak; daha düşük enerji tüketimi ile uzun ömürlü yüksek kaliteli parçalar elde edilmesine imkan tanıyor.

Makinelere uygunluk:

  • Boyutlandırıcı, örneğin SE
  • Çubuk elekler, örneğin GRECCO
  • Çok katlı ekranlar, örneğin M-Sınıfı
  • Spiral konveyörler
  • Konveyörler ve besleyiciler
  • Hareket görüntüleyiciler

Kaynak: www.geniusdrive.de

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com