Connect with us

Sektör Haberleri

PGR’nin ürünleri, TraceParts ile sektörün hizmetinde

Yayın Tarihi

on

Ar-Ge çalışmalarıyla güç aktarımın geleceğini tasarlayan markalardan biri olan PGR’nin ürünleri, TraceParts web sitesiyle sektörün hizmetinde. Sitenin ziyaretçileri PGR ürünlerinin 2D çizimleri ve 3D modellemelerini, teknik detaylarıyla birlikte inceleyebiliyor.

Redüktör imalatındaki inovatif yapısıyla sürekli yeni üretim metotları geliştiren PGR, inşaattan ambalaja, madenden enerjiye, içecek ve gıdadan makineye kadar endüstrinin her alanında daha fazla üretim için yenilikçi teknolojiler üretiyor. 1.000’e yakın ürün yelpazesiyle sektörün küresel ihtiyaçlarını karşılamak için inovasyon odaklı mühendislik yöntemleri kullanan PGR, ürünlerini TraceParts web sitesinde de tanıtmaya başladı.

Dünyanın dört bir yanından mühendislik, endüstriyel ekipman ve makine tasarımı konularında CAD içerikleri arayan mühendis ve tasarımcıların kullandığı TraceParts’te, ziyaretçiler PGR ürünlerinin çizimlerine kolaylıkla ulaşabilecek. PGR’nin ürün portföyünde bulunan tüm ürünlerin 2D çizimleri ve 3D modellemelerinin bulunacağı TraceParts’te, bunun yanı sıra ürünlere ait teknik bilgiler de paylaşılıyor. TraceParts web sitesinde PGR ürünlerini inceleme, ilgili dosyaları ücretsiz indirme ve doğrudan satış ekibiyle irtibata geçme imkanı verilirken; ürünlerin dosyaları, AutoCad ve Solidworks başta olmak üzere tüm tasarım programlarında kullanılabilir şekilde ve farklı formatlarda indirme seçenekleri ile sunuluyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com