İ-Mak Redüktör ürün arama motoru I-GUIDE

Moneta Yazı İşleri Yönetimi
İ-Mak Redüktör ürün arama motoru I-GUIDE

Bilgisayar, tablet ve cep telefonları için yapılandırılmış olan bu arayüz, çok çeşitli çözüm ve bilgiye hızlı ve kolay erişim imkanı sağlamaktadır.

Müşterilerimizin uygulamalarına en uygun redüktör ve motoru seçmelerine yardımcı olmak için tasarlanan I-GUIDE programı, 1.000.000’dan fazla ürün referansına hızlı erişim sağlamaktadır. 

Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça olmak üzere 4 farklı dilde bulunan yeni I-MAK ürün konfigüratörü, ihtiyaçlarınıza en uygun redüktör ve motorlu redüktör seçiminde size yardımcı olması için tasarlanmıştır. Bu konfigüratör, dişli kutusunun ana verilerinin tanımından başlayarak, program özel seçenekler ve özellikler seçimine kadar size rehberlik eder ve yardımcı olur. Programda daha sonra seçmiş olduğunuz ünitenin, teknik çizimlerini, 3 boyutlu dosyasını ve teknik bilgilerini indirebilirsiniz.

İ-MAK yeni ürün konfigüratörü, piyasadaki en geniş ürün yelpazesinden birine erişmenizi sağlar. 0,12 kW – 650 kW arasında değişen ürün gamımız 1.000.000’dan fazla ürün referansını kapsamaktadır. 14 farklı serisi olan İ-MAK ürünleri, helisel, konik ve sonsuz dişli kombinasyonları ile uygulamalarınız ve taleplerinize göre en doğru şekilde ayarlanabilmektedir.

I-MAK’ın bu yeni güncellemesi, yeni MA Serisi Monoblok gövdeleri lansmanı ile birlikte geliyor! 35.000 Nm’ye kadar 8 yeni gövde ve yüzlerce yeni kombinasyon ile yeni MA serimiz, I-MAK’ın ağır hizmet sektörlerindeki çözümlerine güç katacaktır. I-MAK ayrıca NEMA standartlarını ürün kataloğunun büyük bir bölümüne entegre etti. Kuzey Amerika’daki müşteriler artık NEMA ve 60Hz konfigürasyonunda redüktör sipariş edebilmekte ve daha detaylı bilgi alabilmektedir. Programda, çok çeşitli seçenekler, özel tahvil ve çıkış hızı, özel motorlar ve giriş seçenekleri, ayarlanabilir montaj pozisyonu, çeşitli soğutma seçenekleri, ortama göre boya tipleri ve özel renkler (RAL), özel flanş ve mil opsiyonları, fren seçenekleri, çıkış mili için özel malzeme seçenekleri, ATEX konfigürasyonu ile redüktörünüzü sisteminizin ihtiyacına göre seçebilir, bu seçiminiz ile ilgili teknik data ve çizimlere ulaşabilirsiniz.

Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap