Connect with us

Konveyörler

Müşteriye özel çözümlerde 3B Proje farkı: “Kendi konveyörünü yarat”

Yayın Tarihi

on

Endüstriyel otomasyon teknolojileri ve konveyör sistemleri alanında eksiksiz hizmetler sunan 3B Proje Otomasyon ve Mühendislik, sektörün taleplerine kalıcı çözümler geliştiriyor. Müşterilerine kendi konveyörünü oluşturma seçeneği sunan 3B Proje, konveyörün tipi, hız ayarı, genişliği, uzunluğu, yüksekliği gibi seçeneklerle etkili ve tamamen kullanıcıya özel çözümler oluşturuyor.

Kurbanoğlu Otomotiv Sanayi olarak uzun yıllara dayanan tecrübesini 2012 yılında endüstriyel otomasyon teknolojileri ve konveyör sistemlerine taşıyan 3B Proje Otomasyon ve Mühendislik, makine tasarım ve teknolojileri, konveyör sistemleri, kaldırma ve iletme makineleri üretimi ile standart ve özel makine yedek parçalarının tedariki konusunda faaliyetlerini sürdürüyor. Konveyör sistemleri alanında müşterilerine yüksek kalite ile zamanında ve eksiksiz hizmetler sağlayan firmanın sektöre sunduğu geniş konveyör portföyünde; PVC bantlı konveyörler, modüler bantlı konveyörler, zincirli konveyörler, yolluk ayırma konveyörü, çelik paletli konveyörler, tel bantlı konveyörler yer alıyor. Bu çözümlerin yanı sıra müşterilerine kendi konveyörünü oluşturma imkanı tanıyan 3B Proje, konveyör ile beraber çalışan mekanik sistemleri istenilen özelliklerde tasarlıyor, otomasyonuna yönelik çalışmalar yaparak; uzun ömürlü ve yenilikçi konveyör sistemleri geliştiriyor.

Konveyör sistemleriyle beraber dezenfeksiyon ve steril sistemler de üreten 3B Proje, bunun yanı sıra makine sistemlerinde de üretim gerçekleştiriyor. Bu alanda da geniş bir portföy sunan firmanın ürün gamında; full otomatik hortum kesme makinesi, otomatik kağıt kesme makinesi, CNC parça yıkama makinesi, otomatik hortum ve boru kesme makinesi, menteşe burç çakma makinesi ve PVC&HOTFIX kesim makinesi yer alıyor.

Makine ve üretim teknolojileri alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Yusuf Yavuz tarafından kurulan 3B Proje Otomasyon ve Mühendislik, her müşterisine sunduğu kendi projesini tasarlama; üretim ve montaj sürecinde işin başında olma imkanıyla, yenilikçi ve kişiye özel çözümler sunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com