Connect with us

Konveyörler

Kanguru Mühendislik’ten ‘kalıp içi motorlu gizli konveyör’ ile inovatif çözüm

Yayın Tarihi

on

Sigma profiller, standart alüminyum profiller, bağlantı ekipmanları, bağlantı aksesuarları ve konveyör uygulamaları ile üretici firma olarak faaliyetlerini sürdüren Kanguru Mühendislik, kalıp içi motorlu gizli konveyörleri üreterek pvc bantlı konveyörlere bir yenisini ekledi. Türkiye’de sadece Kanguru Mühendislik tarafından üretimi yapılan kalıp içi motorlu gizli konveyörler, otomotiv yan sanayi sektörüne kompakt bir çözüm sunuyor.

Minyatür konveyörlerin yerine üretime aldığı kalıp içi cep konveyörleri 2018 yılından itibaren piyasaya sunan Kanguru Mühendislik, Ar-Ge çalışmalarıyla ürünü sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Sadece konveyörün dış kısmından çıkan bir kablo ile elektrik bağlantısı yapılan kalıp içi taşıma konveyörü, pvc bant içine hapsedilen yapısı ile konveyörü bir bütün olarak gösteriyor. Standartlaşmış asenkron motorla entegre edilen minyatür seri konveyörlerden farklı bir tarza sahip olan ürünün içindeki motor, asenkron motora oranla çok küçük bir yapıya sahip. Ürünün montajı ise asenkron motorlarda konveyörün dışına, minyatür motorlarda konveyörün içine kolaylıkla sağlanıyor. 

Montaj konveyörleri, kumaş taşıma konveyörleri, iplik taşıma konveyörleri, çöp taşıma konveyörleri, koli taşıma konveyörleri, kum taşıma konveyörleri, paketlenmiş gıda taşıma konveyörleri, elektronik oyuncak ve elektrikli ev aletleri konveyörleri, kargo amaçlı depolar arası sevk konveyörleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılan pvc bantlı konveyörlere bir yenisini ekleyen Kanguru Mühendislik, değer yaratma misyonuyla yürüttüğü çalışmalarını sürdürüyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com