BEUMER Group, alçı ürünleri imalatçısına robotik paletleyici tedarik ediyor

Moneta Yazı İşleri Yönetimi
BEUMER Group, alçı ürünleri imalatçısına robotik paletleyici tedarik ediyor

Alçı ürünleri imalatçısı CASEA GmbH, BEUMER Group ile Robotpac inşaat serisinin robotik paletleyicisi tedariki için anlaştı. Teslim tarihi olarak 2022’nin üçüncü çeyreği planlanırken CASEA GmbH bu anlaşmayla, müşterilerinin artan talebine daha hızlı cevap vermeyi ve özel ürün karışımının uygun maliyetli paletlenmesini hedefliyor.

CASEA GmbH, yüksek kaliteli alçı ürünlerinde yetkin bir ortak niteliği taşıyor. Firma, 150 yıla yakın tecrübesi ile yapı malzemeleri ticareti, yapı ticareti ve endüstrisi için kullanıcı ihtiyaçlarına dayalı hazır çözümler sunuyor.

CASEA, Almanya’nın Osterode am Harz bölgesinde yer alan Dorste tesisinde BEUMER Group’tan tedarik ettiği bir paletleyici kullanıyor. Tüm ürünlerini 2017 yılında kurulan bu makine ile paletleyen CASEA, talepteki genel artış nedeniyle sistemine yeni bir robotik paletleyici olan BEUMER Robotpac eklemeye karar verdi.

Sistemde, özel ürün karışımlarının taşınması için çatal tutucu ve palet kavrama cihazı ile donatılmış robotik paletleyici kullanılacak. Gelecek için önemli bir nitelik anlamına gelenbu sistemle şirket, artan performans zorluklarına veya değişen çanta formatlarına esnek bir şekilde tepki verebilecek. Ayrıca, kompakt robot mevcut yapılara çok iyi entegre edilebiliyor. Özellikle teknik konsept ve BEUMER’in müşteri ilişkisiyle gereksinimlerine karşılık bulan CASEA, Robotpac serisi ile müşterilerinin artan talebine daha hızlı cevap verecek.

Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap