Avrupa Mühendislik’ten dar alanlara dikey çözüm

Moneta Yazı İşleri Yönetimi
Avrupa Mühendislik’ten dar alanlara dikey çözüm

Avrupa Mühendislik, Vertical konveyörler (Dikey konveyörler) ile birçok sektöre kompakt bir çözüm sunuyor. 2020 yılında sektöre sunduğu Vertical konveyörü Azerbaycan’a da ihraç eden firma, müşterilerine özel çözümler sunmak için Ar-Ge departmanını her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

Konveyör ve otomasyon sistemlerinde üretici firma olarak faaliyetlerini sürdüren Kanguru Mühendislik markası olan Avrupa Mühendislik, daha çok alan açısından kısıtlı olan yerler için tercih edilen Vertical konveyörleri sektöre sunuyor. Bu konveyör; koli, paketlenmiş ürün, yarı mamul, bitmiş mamul gibi ürünlerin taşınmasında kolaylık ve hızlılık sağlıyor. Küresel ölçekte gelişen teknolojiye ayak uydurmak için yürüttüğü Ar-Ge faaliyetlerini her geçen gün artıran Avrupa Mühendislik, dikine bir şekilde yukarı – aşağı yönlü, 90 derece çalışma prensibiyle ürettiği Vertical konveyörler ile birçok sektöre çözüm ortağı oluyor. Vertical konveyörleri 2020 yılında piyasaya süren  firma, ürünün ilk ihracatını Azerbaycan’a gerçekleştirdi. 

Sigma profiller, standart alüminyum profiller, bağlantı ekipmanları, bağlantı aksesuarları ve konveyör uygulamaları ile faaliyetlerini yürüten Avrupa Mühendislik’in, konveyör alanına sunduğu ürün portföyünde; düz konveyörler, minyatür konveyörler, Z tipi konveyörler, rulolu konveyörler, modüler bantlı konveyörler de yer alıyor.

Endüstriye sunduğu çözümleri Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli olarak geliştirmeye devam eden Kanguru Mühendislik, değer yaratma misyonuyla yürüttüğü çalışmalarını sürdürüyor.

Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap