Aliş Makina ile üretim faaliyetlerini optimize etmek için uygun tasarımlar

Moneta Yazı İşleri Yönetimi
Aliş Makina ile üretim faaliyetlerini optimize etmek için uygun tasarımlar

1963 yılından bu yana Bursa’da başladığı üretim faaliyetlerine devam eden Aliş Makina, hem Türkiye’de hem de küresel ölçekte firmaların üretimlerini optimize etmeleri için uygun çözümler sunuyor.

Fabrikalardaki seri üretim kapasitelerini iyileştirmek için düşük maliyetli, az yer kaplayan, az enerji harcayan ve yüksek güvenilirlikte; konveyör, sorter sistemler ve çeşitli hat çözümleri üreten Aliş Makina, proje tasarımı, üretimi ve satış sonrası hizmetler konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider üreticilerine baştan sona destek veriyor. Markanın taleplerini anlamak ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik en doğru çözümü tasarlayarak üretmeyi çalışma prensibi olarak benimseyen Aliş Makina, tamamladığı her bir projeyi müşterisinin beklentisine ve ihtiyaçlarına göre özelleştiriyor. Gıda, içecek, otomotiv, tekstil ve cam sektörlerinde güçlü referanslara sahip Aliş Makina, müşterilerinin üretim kapasitelerini optimize edecek ve daha az maliyetle en ideal üretimi sağlayacak tasarımlar yapıyor.

Gıda, lojistik, depolama ve tekstil gibi farklı sektörlerde taşınacak ürünler ile uyumlu konveyör tasarımları üreten firmanın geniş ürün yelpazesinde; modüler bantlı, bez/PVC bantlı, ağır yük taşıma, polikort bantlı ve avare rulolu gibi birçok farklı çeşit yer alıyor. Ürünleri hassas bir şekilde sıralamak, ayrıştırmak için kullanılan Sorter ARB sistemleri, yine operasyonun kusursuz bir şekilde işlemesi için Aliş Makina tarafından üretiliyor. Marka, bunun dışında Thermo Drive sistemleri, özel makine ve hat çözümleri gibi birçok opsiyonu firmalara sunuyor.

3 kuşak boyunca en iyi üretimi vazgeçilmez bir standart haline getiren ve 2019 yılında yurt dışı faaliyetlerini de artırarak ihracata başlayan Aliş Makina, ilk yurt dışı ofisini Avusturya’da açtı. Aliş Makina; 1963 yılından bu yana biriktirdiği deneyimi ve uzmanlığı ile Türkiye piyasasına sunduğu konveyör çözümlerini, yurt dışındaki markalara da sunmayı ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor.

Firma hakkında daha fazla bilgi almak için, www.alismakina.com web sitesini inceleyebilirsiniz.

Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap