Connect with us

Motorlu Tahrikler

Aden Endüstriyel, özelleştirilmiş çözümleriyle konveyör sektörüne hareket katıyor

Yayın Tarihi

on

20 yıllık endüstriyel pazar tecrübesi ve geniş ürün portföyüyle birçok sektöre hizmet veren Aden Endüstriyel, Türkiye distribütörü olduğu Watt Drive markasını konveyör sektörüyle buluşturuyor. Watt Drive kalitesiyle sektöre birçok ürün sunan firma, MAS Helisel Sonsuz Redüktörlü Motor serisi, WG20 Helisel Mahruti Dişli Redüktörlü Motor serisi ve inverter motorlar olan Watt Eusas ürün gruplarıyla dikkat çekiyor.

Alanında dünyanın önde gelen markalarıyla yürüttüğü iş ortaklığı ile endüstriye çok geniş bir ürün gamı sunan Aden Endüstriyel, yenilikçi ve yaratıcı çözümleri uygun fiyat politikasıyla birleştirerek faaliyetlerini sürdürüyor. Endüstriyel üretimin her alanındaki güç aktarım ihtiyaçlarına cevap veren firma, Türkiye distribütörü olduğu Weg Group’un markası Watt Drive kalitesini, konveyör sektörüyle buluşturuyor. 

Alanında uzman kadrosuyla ürün tedarikinin yanı sıra satış sonrası hizmet de veren Aden Endüstriyel, Watt Drive marka MAS Helisel Sonsuz Redüktörlü Motor serisi, WG20 Helisel Mahruti Dişli Redüktörlü Motor serisi ve inverter motor ürün gruplarıyla konveyör sektörüne etkin çözümler sunuyor. Watt Drive’ın müşteri odaklı motor sistemindeki en kaliteli, üç fazlı AC endüstriyel motoru olan Watt Eusas inverter motorları ile birçok uygulama alanının ihtiyaçlarına cevap veren Aden, standart ve opsiyonel olarak sunduğu inverter motorlar ile müşterilerine özelleştirilmiş çözümler getiriyor.

Helisel Sonsuz Redüktörlü Motor ile inovatif çözüm

7 farklı gövde sayısı, 0,12 ila 7,5 kW aralığındaki bağlanabilir motor gücü, 30 – 1400 Nm nominal moment aralığı ve 3 – 3400 tahvil oranı aralığı ile ön plana çıkan MAS Helisel Sonsuz Redüktörlü Motor serisi; bu özelliklerin yanı sıra tek ve çift yön mil, kovan, sıkma bilezik ve versiyonlu çıkış opsiyonları; IEC, Nema flanş, servo adaptör ve milli giriş opsiyonları; tork kolu, flanş ve universal bağlantı şekilleri ile dikkat çekiyor.

Mahruti Dişli Redüktörlü Motor ile etkin tasarım

Dökme demir ve alüminyum gövde malzemesi seçimi ile WG20 Helisel Mahruti Dişli Redüktörlü Motor serisini sektörle buluşturan Aden Endüstriyel, dişli mukavemeti çok daha yüksek bu seri ile etkin tasarımı konveyör sektörüne sunuyor. Birçok özelliği bir arada barındıran bu seri, oldukça düşük ses düzeyi, yüksek hızda kullanılabilen dişli mekanizmaları ile ön plana çıkıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Konveyör Bileşenleri

GMTCNT PLC’ler veri toplama işlerinde fark yaratıyor

Yayın Tarihi

on

GMT’nin pazara sunduğu PLC’ler, makine imalat sektörü başta olmak üzere fabrika otomasyonu ve Endüstri 4.0 kapsamında özellikle veri toplama konusunda çözümler sunuyor. Özellikle Endüstri 4.0 kapsamında sağladığı veri toplama özelliğiyle sektöre ışık tutan GMT, ürünleriyle bu alanda ilk sırada tercih edilen markalardan biri olmuştur.

GMT’nin yerli olarak üretimini yaptığı, GLC-396 ve GLC-496 serisi CPU’larındaki WMI (Web Machine Interface) adı verilen özelliği ile internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki GMTCNT PLC’ye port yönlendirmeden uzaktan erişim sağlanabiliyor.

GLC-396 ve GLC-496 serisi CPU’lar, MODBUS TCP Master/Slave özelliği sayesinde özellikle veri toplama işlerinde çözümler sağlıyor. GMTScada ve GMTPort özellikleri, GMT’yi kendi sınıfındaki rakiplerinden bir adım öne çıkarıyor.

Tekstil, gıda, metal işleme, plastik, kimya, tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde kullanılan paketleme makinaları, ambalaj makinaları, dolum makinaları, halı yıkama makinaları, iplik aktarma makinaları, buhar jeneratörleri, değirmen makinaları, fırın makinaları, et işleme makinaları, kuruyemiş makinaları, hamur işleme makinaları, süt makinaları, boru bükme makinaları, takım tezgahları, ekstruder makinaları, PVC işleme makinaları, CNC tezgahları, enjeksiyon makinaları, matbaa makinaları, karton form makinaları, pres makinaları, boya makinaları, mermer makinaları, ağaç işleme makinaları, vakum makinaları, arıtma sistemleri veri toplama gibi birçok sektörde kullanılan GMTCNT PLC’ler çok sayıdaki makinenin üretiminde tercih ediliyor.

GLC-396 ve GLC-496 serisi CPU’lardaki WMI (Web Machine Interface) özelliği ile hiçbir port yönlendirme yapmaya ihtiyaç duymadan internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki GMTCNT PLC’ye uzaktan erişebilirsiniz. Bu özellik sayesinde GLC-396 ve GLC-496 serisini kullanan makine imalatçıları, satış sonrası hizmet kapsamında müşterilerine sattıkları makinelerine ihtiyaç duyulduğu takdirde hiçbir ilave ücret ödemeden ve kolaylıkla ulaşabililirler. Makinenin yanında olmadan, uzaktan program çekebilir ve program yükleyebilirler.

Ürün gamını her geçen gün arttıran GMT, yerli üretici olmanın verdiği avantaj ile müşterilerinin acil ihtiyacına anında cevap veriyor. PLC, Ekranlı mini PLC, Operatör Panelleri, Hız Kontrol Cihazları, Servo Motorlar ve Sürücüler, Step Motor ve Sürücüler, İzoleli Repeater, Güç Kaynakları ve endüstriyel haberleşme cihazları gibi birçok ürün çeşidini stoklarında bulunduruyor.

GMT, Türk sanayisinin verdiği destekle yoluna devam etmekte, yılların birikimini ve tecrübesini her gün daha ileriye taşımakta, “Türkiye’den bir dünya markası çıkarma” iddiasını kararlılıkla sürdürmektedir. GMT’nin geniş ürün yelpazesine www.gmtcontrol.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Devamını Oku

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com