Connect with us

Konveyör Ekipmanları

Belgo Industry Türkiye’de bayilik ağı oluşturuyor

Yayın Tarihi

on

Belgo ® Industry, standart ve özel üretim olmak üzere 14 binden fazla farklı çeşit rulman üretimiyle , bölgede artan ticari faaliyetleri ve genişleyen Türk müşteri portföyü sonucunda Türkiye’de bayilik ağı oluşturma kararı aldı. Belçika merkezli dev firma, birçok ilde bayi ve temsilciliklerini arıyor.

Küresel ölçekte kaliteli rulmanlarıyla tanınan Belçika merkezli Belgo Industry, Türkiye’de bayilik ağı oluşturma kararı aldı. Firma, Belgo Endüstri Rulman Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla Bursa’da şirket ofisi ve rulman deposu kurarak faaliyetlerine başladı. Türkiye’de bayilik sistemi oluşturup ardından Belgo rulmanlarının üretimini Türkiye’de gerçekleştirmeyi planlayan Belgo Endüstri, Türkiye’deki yatırımlarını kademeli olarak artırmayı hedefliyor.

Belgo, günümüzde rulmanlarının üretimini Avrupa ve Asya’da bulunan üretim merkezlerinde gerçekleştiriyor. Rulmanlarının tamamına en az 1 yıl çalışma garantisi veren Belgo, bu garantiyi; rulmanlarının ham madde seçiminden nihai ürün aşamasına gelinceye kadar uyguladığı, en iyi şekildeki teknik, mühendislik çalışmaları ve denetimleri ile sağlıyor.

Rulmanlarının projelendirilmesi ve dizaynını İsviçre’de bulunan rulman teknik ve tasarım merkezinde gerçekleştiren Belgo, rulmanlarını kullanan müşterilerine, Avrupa üretim rulmanlarının tamamı için resmi ‘’Made in Europe’’ (Avrupa’da üretilmiştir) sertifikası verme imkanına da sahip. Firma, Avrupa üretimi sayesinde Belçika Ticaret Odası’ndan da onaylı olarak ‘’Made in Europe’’ menşei belgesini, rulmanlarını kullanan müşteri ve kullanıcılarına verebiliyor. 

Dünyanın birçok kıtasından pek çok sektör Belgo’yu tercih ediyor

Belgo; başta bilyalı, silindirik makaralı, küresel makaralı, konik makaralı rulmanlar olmak üzere, standart ya da özel, standart dışı rulmanlar üretiyor. ISO ve DIN kalite standartlarına göre üretilen Belgo rulmanlarının tamamı, özellikle Avrupa, Amerika, Avustralya kıtaları başta olmak üzere, Kuzey Afrika ve Güneydoğu Asya bölgelerinde yoğun olarak tercih ediliyor. Belgo rulmanları; inşaat, otomotiv, maden ve konveyör makinelerinde, demir-çelik fabrikalarında, tekstil ve tarım sektöründe, alüminyum kutu üreticilerinde ve offshore rüzgar enerjisi sektöründe yoğun şekilde kullanılıyor.

Birçok ilde bayi ve temsilcilerini arıyor

Başta Manisa, Çorlu ve diğer birçok ilde mühendislik, rulman ve makine firmalarıyla bayilik ve temsilcilik görüşmelerine devam eden Belgo Endüstri, Belgo rulmanlarının varlığını müşterilerine en kısa zamanda ulaştırmayı hedefliyor. Bayilik ve temsilcilikler konusunda Türkiye’nin her bölgesinde iş birliklerine açık olan Belgo Endüstri, ‘info@belgo-bearings.com’ e-mail adresi ve ‘224 999 63 40’ telefon numarası aracılığıyla yeni bayilik ve temsilcilik taleplerini alıyor. 

Son teknoloji ekipmanları ile ham madde seçimi, üretim esnası ve nihai ürün sonrası şeklinde 3 aşamalı olarak bütün ürünlerinin ISO ve DIN standartlarına olan uygunluklarını, kendi mühendisleriyle denetleyen Belgo, endüstriyel ürünlerinin tamamına garanti belgesi de sağlanıp tüketicilere ve müşterilere üst düzey kalite temin ediyor. Şirket kaliteyi üst düzeyde tutarken, ürünlerini müşterilerine en uygun maliyetlerde ve zamanında teslim ederek, çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com