Connect with us

Zincir Tahrikler

Zincir sektörünün 40 yıllık küresel tecrübesi INDO CHAINS, Türkiye’de

Yayın Tarihi

on

1978 yılında kurulan, AB ve ABD dahil olmak üzere dünya çapında 35’ten fazla ülkeye ihracat yapan Hindistan’ın en büyük yığın malzeme taşıma zincirleri ve aksesuarları üreticisi INDO CHAINS (RAIPUR), Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

40 yıllık tecrübesiyle taşıma endüstrisi uzmanı olan INDO CHAINS, 50 ton/saat ile 1800 ton/saat arasında ve ortam sıcaklığı ile 400°C arasında değişen en geniş kapasite ve sıcaklık aralıklarında taşımayla ilgili çok geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyor. Hemen hemen tüm endüstriler için çözümler sunan INDO CHAINS’ın uygulama alanlarına özgü ve uygun, hassas bir şekilde tasarlanmış ve imal edilmiş ürün yelpazesinde; Kovalı Elevatör Zincirleri, Reclaimer Zincirleri, Pan Konveyör Zincirleri, Drag – Chain Zincirleri ve özel zincirler yer alıyor. Gerek yönetim ve gerekse de mühendislik süreçleri için önde gelen çeşitli uluslararası kuruluşlar aracılığıyla akredite edilen firma, dünya çapında proseslere özgü taşıma uygulamaları için çeşitli prestijli danışmanlar ve sertifika kuruluşları tarafından onaylanmış bir yapıda.  

100.000’den fazla farklı zincir tipi uygulaması

Üretimini Hindistan Raipur C.G.’deki iki modern ve donanımlı üretim tesisinde gerçekleştiren INDO CHAINS, dünya çapında 100.000’den fazla farklı zincir tipi uygulamasına ulaşmış durumda. En son yenilikleri sektöre getiren bir marka olan INDO CHAINS; enerji verimliliği, en düşük ekipman yaşam döngüsü maliyetleri ve proseslere özgü ihtiyaçlara göre özelleştirme yoluyla müşterilerine fayda sağlıyor.

Küresel ölçekte birçok sektöre hizmet verdiği gibi Türkiye pazarına da sektörel odaklı çözüm sunacak olan INDO CHAINS; öncelikle çimento, maden, demir-çelik, enerji, gübre, geri dönüşüm ve tahıl sektörlerine ağırlık vererek hizmet vermeye başlıyor. Güvenilir, dayanıklı ve ekonomik çözümler sunan firma, süreç içerisinde küresel ölçekte hizmet verdiği ve önemli projelere imza attığı kimya, lojistik, gıda, şeker sektörleri başta olmak üzere daha birçok sektörde yaygın şekilde tercih edilen bir marka olmayı planlıyor. Teknik uzmanlardan oluşan ekibi ile fabrikalarında üretilen ürün/bileşenleri ham maddeden son sevkiyata kadar her aşamada sürekli olarak yakından takip eden INDO CHAINS’ın ürünleri; güvenilirlik, dayanıklılık, kalite, imalat ve kaplama alanlarında dünyanın en iyilerinden biri olarak değerlendiriliyor.

Global hedefleri neticesinde elde ettiği başarıyla Türkiye pazarında hizmet vermeye başlayan INDO CHAINS (RAIPUR) Pvt. Ltd, başta ağır hizmet sektörleri olmak üzere birçok sektöre yapılan yerli ve yabancı yatırımlara veya firmaların mevcut kurulu sistemlerinde ortaya çıkan ihtiyaçlara; mühendislik açısından en doğru, güvenilir, dayanıklı, ekonomik çözümler sunmak için yatırımlara devam ediyor.

“Türkiye’de size hizmet etmek için buradayız; sadece birkaç tık ötenizde. Tüm soru ve ihtiyaçlarınız için lütfen turkey@indochains.com e-posta adresinden veya web sayfamız www.indochains.com aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.”

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com