Connect with us

Konveyör Ekipmanları

SMC ile konveyör sistemlerinde etkin çözümler

Yayın Tarihi

on

Günlük otomasyon ihtiyaçlarına 12 bin temel model ve 700 binin üzerinde ürün çeşitliliği sunan SMC, konveyör sistemlerine sunduğu etkin çözümlerle kullanıcılara pek çok avantaj sunuyor.

IBV serisi 

Patlama etkisi ile hava üfleme gerçekleştiren IBV serisi, konveyör üzerindeki uygunsuz ürünlerin ayırılması işlemlerine uzman bir çözüm getiriyor. Küçük kompakt yapısı sayesinde birçok noktaya uygulanabilen ürünün, hava ve elektrik uyarılı seçenekleri mevcut.

RS2H serisi

Şok emici yapısı sayesinde ağır yüklerin yumuşak bir şekilde durdurulmasını sağlayan RS2H serisi, konveyör üzerinde hareket eden ağır yüklerin durdurulması konusunda etkin bir çözüm sunuyor.

MGF serisi

Bu seri kılavuz tablaları, mükemmel eksantrik yük direnci sağlamak için büyük bir eş merkezli yatak kullanan düşük profilli, kompakt silindirlerdir. Montaj 2 yönden mümkündür. Konveyör uygulamalarında transfer yönünü değiştirmek için kullanılabilir. Yerleşik bir dönmeyen mekanizma, masa tablasının dönmesini önler. MGF gövdesinin 3 yüzünde (port yüzü hariç) T-yuvaları bulunur ve çeşitli braketlerin montajına olanak tanır. İsteğe bağlı otomatik anahtarlar gövdenin 4 yüzüne monte edilebilir.

MQM serisi

Düşük ve yüksek hızlar için yanal yüke dayanıklı, düşük sürtünmeli, kompakt bir silindir olan MQM serisi, düşük çalışma direncine sahip metal conta yapısı ile sıradan silindirler için imkansız olan hız ve çıkış kontrol aralıklarında çalıştırmaya izin verir. Saniyede 50 defa çalışabilen bu seri ile konveyör hattından gelen uygunsuz ürünlerin hızlıca konveyör hattından uzaklaştırılması sağlanabilir.

IBV ve/veya nozüller  – Hatalı ürün ayırmak için

MQMLH – Hatalı ürün atmak için

RS2H – Stopper / Durdurucu

MACM – Merkezleme Ünitesi

MGF – Konveyörden aktarma işlemi

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com