Connect with us

Genel

Orion S-Carriage sarma teknolojisi, müşteri verimliliğini artırırken paradan tasarruf sağlıyor

Yayın Tarihi

on

ProMach’a bağlı Orion Packaging Systems’in yeniden tasarlanan S-Carriage InstaThread Ön Gerdirmeli Film Taşıyıcısı’nda bulunan patentli ‘S’ tasarımı, yük başına %15’e kadar tasarruf sağlayabiliyor. Bu da artan maliyeti dengelemeye yardımcı olmak için önemli bir tasarruf oranına karşılık geliyor.

S-Carriage, streç sargının en önemli bileşeni olarak kabul edilen taşıyıcıyı gerçek anlamda geliştiriyor. S-Carriage’nin performansı ve verimliliği, genel etkinlik seviyesini belirleyen iki faktörü karşılayarak; filmi azaltıyor ve müşterilerin paradan tasarruf etmesini sağlayarak, değerini kanıtlıyor. Tasarımın merkezinde, önceden yerleştirilmiş iki adet rulo bulunuyor. Film, ruloların etrafında S şeklinde hareket ettirilerek; 180°’den fazla yüzey teması sağlıyor, kaymayı ve bükülmeyi azaltıyor. Böylelikle, farklı gerilimlerde %260 tutarlı bir ön gerdirme ve 1″ daha az boyun atma elde ediliyor. Başka bir deyişle, bu tutarlı ön gerdirme seviyesine ulaşmak, müşterinin daha iyi film verimi alıp daha hızlı sarım yapabilesi anlamına geliyor. Nakliyeciler ve son kullanıcılar, daha az atıkla sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor. Film değişimi, Orion S-Carriage ile güvenli ve kolay bir hale geliyor. Yeni bir makara yüklerken, müşteriler filmi silindirlerin arasından geçirmek zorunda kalmıyor. InstaThread tasarımında bunun yerine; çift kilitli şaryo kapısını açarak, film tam silindirlerin ortasından çekiliyor ve şaryo kapılarının kapatılmasına indirgeyerek işlem kolaylaştırılıyor.

Yeniden tasarlanan S-Carriage InstaThread Pre-stretch Film Carriage’nin diğer özellikleri ve avantajları arasında; kayışla işleyen taşıyıcıların aksine yıpranmayan ve esnemeyen çift zincirli tahrik ve rakkas çubukta yayların kolay ayarlanması için birden fazla delik yer alıyor.

S-Carriage’yi ürün yelpazesine tutarlılık getirmek için tasarlayan Orion, şu anda esnek ve tam otomatik ürün hatları için farklı taşıyıcılar bulunduruyor. Orion’un, S-Carriage’nin tüm ürün yelpazesi için en iyi şekilde çalışmasını hedefliyor. Ayrıca, müşterilere Orion’un tüm streç sarma makineleri için aynı taşıyıcıyı bütünleşik bir şekilde kullanmaları sağlanıyor. Kullanıcıların filmi daha hızlı sarmasını ve paradan tasarruf etmesini sağlayan S-Carriage, müşterilerin rulo başına yüklerini ortalama olarak 135’ten 154’e yükseltmelerini ve bununla birlikte ayda 100 dolardan fazla tasarruf etmelerini sağlıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com