Connect with us

Modular Konveyör Kayışı

Modüler konveyör sistemleri Agt Makine

Yayın Tarihi

on

Modüler Konveyör

İsmini iç içe geçen modüllerden oluşan bant sisteminden alan, bu sistem aynı zamanda da kurulum kolaylığı sağlar. İstenildiği zaman bu bantların boyları kolayca kısaltılıp uzatılabilir. Modüler konveyör sisteminin çalışma şekilleri diğer konveyör sistemleri ile aynıdır. Aynı zamanda bu sistemler hijyenin çok önemli olduğu birçok iş alanında da en çok tercih edilen sistemlerdir. Modüler konveyör sistemi, taşınacak olan ürünlerin türüne, ölçüsüne ve ağırlığına göre üretilebilir. Özellikle taşıma işlemi riskli olan ürünlerin taşınmasında daha çok tercih edilirler.

Modüler konveyörlerin özellikleri ve kullanım alanları

Plastik bir bant yüzeyine sahip olan modüler konveyör sistemleri, malların dikkatli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Dikey yönde taşıma işlemleri için yüksek sürtünme değerine sahip bir bant kullanılabilir. Zincirin ince dişli bir modele sahip olması, taşınan ürünlerin yırtılma veya sıkışma risklerini engeller ve operatörün daha dikkatli ve güvenli çalışmasını sağlar.

Kullanım alanları;

Otomotiv sektörü

Tekstil sektörü

Meşrubat şişeleme tesisleri

Paketleme uygulamaları

Kağıt ve baskı uygulamaları

Aperatif gıda sektörü

Kümes hayvanları uygulamaları

Oluklu mukavva uygulamaları

Konserve uygulamaları

Deniz ürünleri sektörü

Et ürünleri sektörü

Fırıncılık sektörü

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com