Connect with us

Redüktörlü Tahrikler

İ.Mak Paralel Milli Redüktör ile konveyör sektörüne tam çözüm

Yayın Tarihi

on

48 yıllık tecrübesi ile redüktör üretiminin yerli öncülerinden İ.Mak Redüktör, geniş ürün portföyünde yer alan, YP Serisi Paralel Milli Redüktörler ile konveyör sektörüne birçok çözümü bir arada sunuyor. Devamlı yükleme altında ve ağır şartlarda çalışmaya elverişli olarak tasarlanan bu redüktörler, geniş gövde seçenekleri ile birçok ihtiyacı karşılıyor.

Kurulduğu 1973 yılından bu yana redüktör sektörünün öncü firmaları arasında yer alan İ.Mak Redüktör, 16 bin metrekarelik modern fabrikanda son teknoloji ekipmanları ile kaliteli, güvenilir, sessiz ve titreşimsiz redüktörler üretiyor. Firmanın geniş ürün yelpazesinde yer alan YP Serisi Paralel Milli Redüktörler, çok fazla kullanım alanına hitap etmenin yanı sıra konveyör sektörüne birçok çözümü bir arada vadediyor. Karmaşık ve alan sınırlı uygulamalar için en uygun çözümlerden biri olan bu redüktör, dişli kutusunun tamamen tersine çevrilebilir tasarımı ile geniş bir montaj pozisyon yelpazesi sunuyor. 

Devamlı yükleme altında ve ağır şartlarda çalışmaya elverişli olarak tasarlanan YP Serisi Redüktörler, dişli kombinasyonları ile yüksek yüklere izin veriyor ve düşük çıkış hızı seçenekleri ile çok çeşitli uygulamalar için ideal çözümler üretiyor.

Kompakt tasarım, sağlam yapı 

Bu redüktörlerin dişli malzemesi, yüksek dereceli çelikten (16MnCr5) veya fiziksel olarak eş değer malzemelerden tasarlanıyor. Dişli sertliği 58 HRC değerinde olan YP Serisi Paralel Milli Redüktörlerin yüksek kalite döküm teknolojisi ile elde edilen gövde yapısı, hassas işleme teknolojisi ve taşlanmış dişlileri; onu sessiz çalışan bir redüktör yapıyor. 

Kompakt gövde dizaynı sayesinde kısıtlı alan konstrüksiyonlarında rahatça montajı yapılabilen bu ürün, konveyör ve vinç yürütme gibi sistemlerde en çok tercih edilen redüktörler arasında yer alıyor. Delik milli, çıkış milli, çift yönlü çıkış milli, sıkma bilezikli ve flanşlı şekilde kullanılabilen bu redüktörlerin; ani kalkışlara karşı koruma özelliğini sağlayan moment kolu prensibi mantığında çalışan sistemi, sistemsel kasma ve gerilmeleri minimize ediyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com