Connect with us

Madencilik

GÖKIŞIK, özel çözümlerini Maden Türkiye Fuarı’nda sektörle buluşturdu

Yayın Tarihi

on

Kurulduğu 1985 yılından bu yana maden, agrega ve çimento sanayisindeki tecrübesiyle, bu sektörlerdeki makine imalatçıları ve son kullanıcılara hizmet veren GÖKIŞIK, madencilik sektörünün en kapsamlı buluşma noktası olan Maden Türkiye 2021’de, sektöre sunduğu çözümleri sergiledi.

35 yıla yakın tecrübesi ve alanında uzman personeliyle çalışmalarını yürüten GÖKIŞIK; kırma – eleme tesis ekipmanları, yeraltı maden ekipmanları, hırdavat ve iş güvenliği ekipmanları ve konkasör makineleri gibi grupları barındıran geniş ürün portföyüyle faaliyetlerini sürdürüyor. Bu ürün gruplarının yanı sıra 2017 yılında kurmuş olduğu konveyör bant lastiği stok sahası ve bant ekleme-tamir-bakım ekibi ile hizmet üreten firma, 7/24 esaslı çalışma anlayışıyla müşteri taleplerine çok kısa bir sürede çözüm sunuyor. Maden sektöründe faaliyet gösteren profesyonelleri 9. kez bir araya getiren Maden Türkiye Fuarı’nda, üretimini gerçekleştirdiği Bandobarlı Paletli Bantlar, Isıya Dayanıklı Bantlar, Aşınmaya Dayanıklı Bantlar ve portföyünde yer alan diğer birçok konveyör bant çeşidini sergileyen GÖKIŞIK, müşterileri ve ziyaretçileriyle bir araya geldi.

Madencilik ve agrega sektörlerine özel birçok hizmet

Madencilik ve agrega sahalarının sahip olduğu zorlu ve yıpratıcı çalışma ortamlarında bant lastiğinin çalışma ömrü ve sağlamlığı; bandın tamiratı veya değişim işleminin güç olması ve işletme verimliliğini düşürdüğünden dolayı son derece önemli bir rol üstlendi.

Ağır hizmet çalışma ortamları için en uygun ve yüksek performanslı bant lastiklerinin üretimini gerçekleştiren GÖKIŞIK, bunu yanı sıra bant lastiği tamir ve bakımı, sıcak (vulkanize) ve soğuk bant ekleme, bant değişimi ve şaseye çekme, sıcak ve soğuk tambur kaplama gibi hizmetleri tecrübeli ve iş güvenlik evrakları tam olan ekibi ile sundu.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com