Connect with us

Konveyör Ekipmanları

Bonfiglioli’nin lojistik çözümleriyle yüksek verim ve performans

Yayın Tarihi

on

Küresel ölçekte birçok sektöre inovatif çözümler sunan Bonfiglioli, konveyör sektörüne sunduğu yeni ürünleriyle havaalanlarına dayanıklı ve güvenilir tahrik teknolojisi sunarken, yüksek verim ve performans getiriyor.

Lojistik sektöründe ürünler her gün dünyanın farklı bir yerine sevk ediliyor ve her yıl 1 milyardan fazla insan hava yoluyla seyahat ediyor. Her zaman en iyi performansı göstermek zorunda olan lojistik sistemleri, zorlu koşullarda hiçbir zaman durmuyor. Bonfiglioli, bu süreçlerin her birini tek tek optimize ederek müşterilerini sürekli desteklemek amacıyla dayanıklı ve güvenilir tahrik teknolojisi sunuyor.

Çekme araçları ve çekme sistemleri

Düşük bakım ihtiyacı ve düşük sesle birlikte yüksek verim ve performans, Bonfiglioli ürünlerinin havaalanı zemin ekipmanlarına yönelik sunduğu önemli özellikler arasında yer alıyor. Ayrıca pile dayalı uzun çalışma süresi sayesinde makine daha çok enerji tasarrufu yapar, bakım zaman aralıklarını uzatır ve toplam mülkiyet maliyetini azaltır.

Bagaj teslimi ve bagaj konveyör sistemleri

Check-in’den biniş kapısına, varıştan bagaj teslim yerine kadar, sistemin yavaş olmasını önlemede, konveyör hızı kritik öneme sahiptir. En ideal hız ve uzun saatler süren çalışmayı garantilemek için Bonfiglioli, yüksek verimli redüktörlü motorlarla akıllı frekans tahrik sistemlerini bir araya getiren eksiksiz bir çözüm sağlıyor.

İnsan taşıma ve yürüyen merdivenler, yaya yolları

Bonfiglioli, farklı yük koşullarında enerji tüketimini en iyi hale getiren ve yürüyen merdivenlerin insanları mümkün olan en iyi şekilde taşımasını sağlayan eko-verimli teknolojisini sunuyor. Buna ek olarak, yürüyen merdiven enerjisini geri kazanmak ve sistem sağlayıcısına güvenli bir şekilde besleme yapmak üzere rejeneretif invertörler sunmaktadır. Sıradan çözümlere göre, enerji tüketimi yüzde 40’a kadar azaltılabilir.

Daha fazla bilgi ve ürün detayları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz; 

https://www.bonfiglioli.com/turkey/tr/sektor/lojistik

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com