Connect with us

Redüktörlü Tahrikler

Bonfiglioli Planet Redüktörleri ile geri dönüşümün her ihtiyacına özel çözüm

Yayın Tarihi

on

Küresel ölçekte endüstrinin birçok alanına yönelik geliştirdiği ürünlerle eksiksiz ve etkin çözümler sunan Bonfiglioli, çok çeşitli seçeneklerde üretimini gerçekleştirdiği planet redüktörleri ile geri dönüşüm sektörünün her özel ihtiyacına çözüm sunuyor.

Çevre kirliliğinin azaltılması ve depolama alanlarının küçültülmesine yardımcı olan geri dönüşüm, atık yönetiminin temel bir bileşenini oluşturuyor. Birçok sektöre inovatif çözümler sunan Bonfiglioli, atık maddelerin toplanması, preslenmesi ve ayrıştırılmasına yönelik özel çözümler geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyor. Parçalama sürecine yönelik yenilikçi ürünler geliştiren Bonfiglioli, çok çeşitli seçeneklerde üretimini gerçekleştirdiği planet redüktörleri ile müşterilerinin her özel ihtiyacına ayrı ayrı uyan çözümler sunuyor.

İlk tasarım aşamasından itibaren müşteri ile Bonfiglioli ekibi arasında derinlemesine bir etkileşimle, en yüksek seviyede yürütülen özel çalışmaların sonucu olan bu çözümler, müşteri tarafında gereken tüm koşulların ve değişkenlerin istisnasız bir şekilde dikkate alınması nedeniyle, müşteri beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Bonfiglioli’nin geri dönüşüm çözümleri

  • Birincil parçalama
  • Parçalama
  • Taşıma
  • Kompaktörler

Birincil parçalama

Bonfiglioli’nin birincil parçalama ekipmanlarındaki planet ürünlerinin benzerleriyle arasındaki farkı, tam entegre makine tasarımı ve performans oluşturuyor.

Tüm dünya genelinde OEM liderleriyle uzun bir çalışma deneyimine sahip olan Bonfiglioli, sadece bu alanda çalışan üretim tesislerine değil, aynı zamanda dünya çapında birçok sektöre üst düzey hizmetler sunuyor.

İkincil parçalama

2 MioNm üzerindeki planet tork çalışma değeri, eksiksiz bir parçalama makinesi sağlamaktadır.

Yüksek pik yük kapasiteleri sayesinde Bonfiglioli Planet Redüktörleri mekanik performans anlamında sınıfının en iyisidir. Tahrik sistemleriyle Bonfiglioli sürücülerinin tam entegrasyonu, eksiksiz bir paket çözümü anlamına gelir.

Taşıma

Çeşitli ürün yelpazesi ve kompakt verimliliği sayesinde, taşıma sistemlerine dayalı olan özel ürünler sunan Bonfiglioli’yi tercih eden kullanıcılar, son derece dinamik bir karşılık buluyor ve enerji tasarrufu elde ediyor.

Ayrıca, maliyet etkin servis aralıklarının uzatılmış sürelerle uygulanması, sahiplik maliyetini de son derece aşağıya indiriyor. Bonfiglioli tahrik sistemleriyle sürücülerin tam entegrasyonu, eksiksiz bir paket çözümü anlamına geliyor.

Kompaktörler

Bonfiglioli, kompaktör gereksinimlerini karşılayan çok yönlü, sağlam ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunar.

Kompaktörlerde de son derece enerji tasarrufu özellikleriyle ön plana çıkan Bonfiglioli ürünleri, maliyet etkin servis aralıklarının uzatılmış sürelerle uygulanmasıyla sahiplik maliyetlerini de aşağıya indiriyor. Bonfiglioli tahrik sistemleriyle sürücülerin tam entegrasyonu, eksiksiz bir paket çözümü anlamına geliyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com