Connect with us

Konveyörler

Bonfiglioli’den konveyör sistemlerine eksiksiz tahrik çözümleri

Yayın Tarihi

on

Küresel ölçekte birçok uygulama alanına inovatif çözümler getiren Bonfiglioli, konveyör sistemlerine sunduğu eksiksiz tahrik çözümleriyle sektöre yüksek verim ve performans sunuyor. 

Katı işlemede paketleme

Paketleme endüstrisinin geniş bir yelpazede çok çeşitli gereksinimleri bulunur. Bu gereksinimler hassas ve oldukça dinamik uygulamalardan, ağır hizmet tipi güç aktarımı gerektiren uygulamalara kadar değişir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve müşterilerin her türlü ihtiyacı için kapısını güvenle çaldığı bir marka olan Bonfiglioli, eksiksiz tahrik çözümleriyle paketleme sektörünün en önemli çözüm sağlayıcısı konumunda yer alıyor.

Birincil paketleme

Ambalajlama makineleri

Yatay Ambalajlama (HFFS) işlemi, yüksek hızda üretim sağlayan otomatik makineler gerektirmektedir. Bonfiglioli; kompakt, modüler, dinamik, yüksek hassasiyetli çözümleri sayesinde, tek rulo filmle kapatma işlemi için malzemenin konveyörle uygun şekilde çözücüye aktarımını sağlayan Yatay Ambalajlama (HFFS) ve Dikey Ambalajlama (VFFS) makinelerine yönelik tahrik ve kontrol sistemleri sunuyor.

Taşıma

Akıllı konveyörler

Akıllı konveyörler, paketleme işlemini baştan sona yürüten önemli parçalardır. Tahrik sistemleri sorunsuz ve sessiz çalışma sunan Bonfiglioli çözümleri, invertörleri sayesinde benzersiz konveyör hız ve hareket kontrolü sağlar.

Üçüncül paketleme

Paletleme makineleri

Sonuncu fakat bir o kadar da önemli olan üçüncü aşamada, ürünü sevkiyata hazırlayacak paletleme ve streçleme makineleri bulunmaktadır. Bonfiglioli, malzemeyi dengeleyip düzgün şekilde hizalarken, aynı zamanda yüksek hız ve hassasiyete sahip taşıma işlemi yürüten çözümler sunar.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com