Connect with us

İzleme Sistemleri (etiketleme, kodlama, markalama)

Kahve devi, işletme maliyetlerindeki iyileşmeye UBS’in kodlama sistemleriyle ulaştı

Yayın Tarihi

on

Kahvesiyle dünyaca tanınan bu köklü marka, üretim hatlarında United Barcode Systems’ın kodlama sistemlerini kullanıyor. UBS ile işletme maliyetlerinde ciddi bir iyileşme yakalayan marka, mürekkep sarfiyatlarında da %50’ye varan bir azalma elde etmiştir. UBS’in kodlama sistemlerini tercih ettikten sonra cihazlarda tamir – bakım ihtiyacı veya herhangi bir arıza ile karşılaşmadıklarını özellikle belirtirken üretimi aksatmadan maksimum verimlilikle koli kodlama cihazlarını kullanmaya devam etmektedirler.  

Endüstriyel fabrikalar için ürün kodlama, koli kodlama ve palet etiketleme gibi tanımlama çözümleri sunan UBS’den son derece memnun olan kahve üreticisi, UBS’in sağladığı izlenebilirlik teknolojisi ile tedarik zincirindeki süreçleri kolaylaştıran bu sistemleri tüm işletmelere tavsiye etmektedir. 

Kodlama ve etiketleme sistemleri ile bir pazar referansı olan United Barcode Systems, 25 yılı aşkın sektör deneyimiyle 50’den fazla ülkede hizmet vererek pek çok sektörün etiketleme, kodlama ve markalama ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com