Connect with us

Asansör

Dünya Asansör Endüstrisi, küresel ticaretin parlayan yıldızı İstanbul’da buluşuyor!

Yayın Tarihi

on

Dünya asansör endüstrisinin buluştuğu üç büyük uluslararası organizasyondan birisi olan Asansör İstanbul, sektörün 3 yıl aradan sonra gerçekleşecek ilk yüz yüze ticaret fuarı olacak. “Son 10 yıldır Amerika Kıtası ve Avrupa’da Made in Turkey ürünlere gösterilen ilgi arttı. Balkanlar’dan Kafkaslara, Orta Doğu’dan Kuzey Afrika’ya kadar uzanan ticaret ağının merkezindeki Türkiye, coğrafi konumu, lojistik gücü, kaliteli üretim potansiyeli ve uygun maliyet avantajıyla, dünya ticaretinin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Dolayısıyla İstanbul’da 17.’sini düzenleyeceğimiz fuarımız da asansör ticaretinde dünyanın merkezi konumunda bulunuyor” diyen Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, Asansör İstanbul’un katılımcılarına önemli ihracat fırsatları ve satın alma talepleri sunacağını söyledi.

2019 yılındaki son fuarda 96 ülkeden çoğunluğu doğrudan satın almacı 28 bin 868 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan Uluslararası Asansör İstanbul, üç yıl aradan sonra 10-13 Mart 2022 tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleşecek. Dünya asansör endüstrisinin 3 yılın ardından bir araya geleceği ilk uluslararası ticari etkinlik olacak fuar, milyonlarca dolarlık makine, ekipman ve malzeme satışı ile yeni iş birliği anlaşmalarına ev sahipliği yapacak. Gerçekleştirecekleri organizasyon hakkında açıklamalarda bulunan Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt“THY’nin yüzlerce lokasyona aralıksız uçuşlara devam etmesi ve dünya genelinde devam eden aşılama programıyla yeniden normalleşmeye geçişle birlikte, küresel ölçekte binlerce nitelikli ziyaretçiyi Asansör İstanbul 2022’de bir araya getireceğiz. Böylece fuara katılan firmalara, hem mevcut tedarikçi ilişkilerini güçlendirip yenilerini bulacakları, hem de uluslararası arenada ön plana çıkarak rakiplerinin önüne geçebilecekleri eşsiz bir ticaret ortamı sağlayacağız.” dedi.

17.’si düzenlenecek olan Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı’nda konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine, yürüyen merdiven ve yollara kadar farklı kategorilerde tüm aksamların, en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojileri bir arada sergilenecek. Fuarda ayrıca, temassız çağrı sistemiyle çalışan asansörlerden, bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen yenilikçi tasarımlara, kendi kendini temizleyen kabinlerden, buton yerine hologram teknolojilerine sahip asansörlere kadar pandemi sürecine yönelik farklı çözümler de ziyaretçilerle buluşacak.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konular

Trendler