Connect with us

Konveyörler

ÇAĞSAN, Teleskopik Konveyör ile araç yükleme/boşaltma işlemlerine hız katıyor

Yayın Tarihi

on

Gaziantep’te birçok ilke imza atarak değişik modellerde shrink makineleri üreten ÇAĞSAN Makine, konveyör taşıma bant sistemleri üretiminde de büyük çalışmalar yapıyor. Firma, üretimini yaptığı Teleskopik Konveyör ile konteyner, tır, kamyon gibi araç yükleme/boşaltma işlemlerine birçok avantaj sunuyor.

45 yıllık tecrübesiyle değişik modellerde shrink makineleri ve her sektörde ihtiyaç duyulan konveyör taşıma bant sistemleri üreten ÇAĞSAN Makine, geniş üretim portföyünde yer alan Teleskopik Konveyör ile birçok uygulama alanına hız katıyor. Konteyner, tır, kamyon gibi araç yükleme/boşaltma işlemlerine ciddi ölçekte hız avantajı kazandıran Teleskopik Konveyörler, bunun yanı sıra maliyet avantajı da sunuyor. Teleskopik Konveyörler başta; un, değirmencilik, şeker çuvalı taşınması gibi gıda üretimi yapan ve halı, koli, iplik ve plastik gibi eşya üretimi yapan firmalara sağladığı avantajlarla üstün performans çözümü sunuyor.

Kurulduğu yıllarda Gaziantep’te büyük bir ihtiyaç olan ambalaj ve paketleme makinesini ve daha sonra mukavva ve karton kutular için koli bantlama makinesini Gaziantep’de ilk üreten firma olan ÇAĞSAN, yurt içi ve yurt dışında birçok sektöre sunduğu hizmetlerle 45 yıldır endüstrinin çözüm ortağı olarak çalışıyor.

9.500 metrekare kapalı alanı, 12.500 metrekare açık alanı olan üretim merkezinde her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak çalışmalarına devam eden ÇAĞSAN, konveyör taşıma bant sistemleri üretiminde de büyük çalışmalar yaparak hem makine çeşitliliği hem de yurt içi ve yurt dışında yer alan referansları ile ön plana çıkıyor. Firmanın geniş ürün portföyünde; konveyör bantlar, ambalaj makineleri, halı konfeksiyon makineleri ve poliüretan makineleri yer alıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com