AB Industries’te üst düzey atama: Cengiz Tiryakioğlu iki görev üstlenecek

Selda KUL
AB Industries’te üst düzey atama Cengiz Tiryakioğlu iki görev üstlenecek

Alapala Holding şirketlerinden AB Industries’in genel müdürlüğüne, grup şirketlerinden DE- PART’ın Genel Müdürü Cengiz Tiryakioğlu atandı. Tiryakioğlu, her iki görevini eş zamanlı olarak yürütecek.

AB Industries’in genel müdürlük görevine, grup şirketlerinden DEPART’ın da Genel Mü- dürü olan Cengiz Tiryakioğlu atandı. 1996 yılından beri farklı sektörlerde üst düzey yö- netici olarak başarılı projelere imza atan ve 2016 yılından itibaren DEPART Genel Müdü- rü olan Tiryakioğlu, AB Industries’in de Genel Müdürü olarak görev yapacak. Değirmencilik sektöründeki tecrübeleriyle AB Industries’e yeni açılımlar getirmesi beklenen Tiryakioğlu, her iki şirketteki görevlerini eş zamanlı olarak yürütecek.

Üretimde verimliliği artıran çözümler

AB Industries, kurulduğu 2017 yılından bu yana teknolojisini sürekli yenileyerek, üretim tesislerinin maksimum verimle çalışmasına yönelik lokal ve genel otomasyon sistemle- ri geliştiriyor. Değirmencilik ve yem sektörü başta olmak üzere, endüstriyel alanlarda fa- aliyet gösteren tesisler için müşteri istekleri doğrultusunda otomasyon çözümleri sunan firma, AR-GE yatırımları, güçlü mühendislik yeteneği ve inovasyon odaklı çözümleriyle, tesislerde üretim ve enerji kayıplarını mini- muma indiriyor. Müşterilerinin beklentilerini

eksiksiz bir şekilde karşılamaya yönelik yazı- lımlar geliştiren AB Industries, sağladığı 7/24 uzaktan erişim hizmetiyle de üretimde aksa- malar yaşanmasının önüne geçiyor.

Alapala Grup bünyesinde edindiği bilgi biriki- mi ve nitelikli iş gücünün yenilikçi yaklaşımıy- la müşterileri için katma değer yaratan AB Industries, global pazarda da adından söz et- tiriyor. İş birliği yaptığı dünyaca ünlü çözüm ortaklarıyla birlikte uluslararası alanda iş hac- mini artırmaya devam eden AB Industries, Cengiz Tiryakioğlu yönetimindeki yeni döne- minde, ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmak için çalışmalarını sürdürecek.

Bu Makaleyi Paylaş
Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.
Yorum Yap