Connect with us

Elevatör Konveyörler

Medikal ürün imalatı KINGDRIVE® ile hız kazanıyor

Yayın Tarihi

on

Abena, TGW uzmanlığını lojistik merkezinde geliştiriyor; Güney Danimarka’daki merkezinde, sağlık ve medikal ürün üreticisi, kutular, tepsiler ve yumuşak ambalajlar için enerji verimliliğine sahip konveyör sisteminin kurulumunu yapıyor.

Aabenraa kentinde 1953 yılında kurulan Abena, günümüzde sağlık ve medikal ürünler tedariğinde önde gelen üreticiler arasında yer alıyor. Aile firması, Danimarka, İsveç ve Fransa’daki lokasyonlarda yaptığı imalat ile 80’den fazla ülkedeki hastanelere, bakım evlerine ve son kullanıcılara tedarik sağlıyor.

Özelleştirilmiş Çözüm

Gelecekteki büyümeyi esas hedef olarak alan medikal ürün üreticisi Abena, var olan dağıtım merkezini enerji-verimli konveyör sistemi ağı ekleyerek genişletiyor. TGW KingDrive®, tekil işlevsel alanları, taşıma kutularını, tepsileri ve yumuşak ambalajları bir araya getiriyor; bunu da çabuk verimli ve güvenli bir şekilde yapıyor. Yenilikçi teknoloji, redüktörsüz, bakım gerektirmeyen motirize makaraları kullanıyor. Yüksek performansı uzun ömürler ve düşük mülkiyet maliyetiyle birleştiriyor.

Abena ile işbirliği halindeki TGW, zemin yüzölçümünün en uygun şekilde kullanılması için özel bir çözüm de geliştirdi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 
Devamını Oku
Advertisement
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com