Connect with us

Elevatör Konveyörler

Medikal ürün imalatı KINGDRIVE® ile hız kazanıyor

Yayın Tarihi

on

Abena, TGW uzmanlığını lojistik merkezinde geliştiriyor; Güney Danimarka’daki merkezinde, sağlık ve medikal ürün üreticisi, kutular, tepsiler ve yumuşak ambalajlar için enerji verimliliğine sahip konveyör sisteminin kurulumunu yapıyor.

Aabenraa kentinde 1953 yılında kurulan Abena, günümüzde sağlık ve medikal ürünler tedariğinde önde gelen üreticiler arasında yer alıyor. Aile firması, Danimarka, İsveç ve Fransa’daki lokasyonlarda yaptığı imalat ile 80’den fazla ülkedeki hastanelere, bakım evlerine ve son kullanıcılara tedarik sağlıyor.

Özelleştirilmiş Çözüm

Gelecekteki büyümeyi esas hedef olarak alan medikal ürün üreticisi Abena, var olan dağıtım merkezini enerji-verimli konveyör sistemi ağı ekleyerek genişletiyor. TGW KingDrive®, tekil işlevsel alanları, taşıma kutularını, tepsileri ve yumuşak ambalajları bir araya getiriyor; bunu da çabuk verimli ve güvenli bir şekilde yapıyor. Yenilikçi teknoloji, redüktörsüz, bakım gerektirmeyen motirize makaraları kullanıyor. Yüksek performansı uzun ömürler ve düşük mülkiyet maliyetiyle birleştiriyor.

Abena ile işbirliği halindeki TGW, zemin yüzölçümünün en uygun şekilde kullanılması için özel bir çözüm de geliştirdi.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Elevatör Konveyörler

Conveyors & Drives’la sürekli hale gelen verimlilik

Yayın Tarihi

on

Yenilikçi ve çevreye uyumlu granül çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Gezolan, Gürcistan’daki ultra temiz modern tesisinde yaşadığı güçlükleri Conveyors & Drives 2500SO Enduraveyor ile aşıyor. Yükseklik farkı sorununu çözen 2500SO Enduraveyor, dumanların negatif basınç kanallarıyla yakalanmasını ve atmosferde salınmadan önce temizlenmesini sağlayarak, verimliliğin sürekli olmasına imkan tanıyor.

Spor ve boş zaman etkinlikleri için yüksek kaliteli, çevreye uyumlu işlenebilen granül çözümleri sunan İsviçre merkezli bir şirket olan Gezolan, 50 yılı aşkın bir süredir insan ve çevre için güvenli, kaliteli malzemeler üretiyor.

ABD pazarının büyümesi Gezolan’ı, Gürcistan’da Fabrika Müdürü Doug Shumake tarafından yönetilen ultra temiz modern bir tesise yöneltiyor. Tesiste malzemenin işlenmesinde ortaya çıkan birkaç yükseklik farkı sorununun çözüme kavuşturulması için inceleme yapan Doug Shumake, başka bir güçlüğün daha olduğunu fark ediyor. Conveyors & Drives ile çözüme ulaşan bu güçlük, ultra temiz modern tesiste gaz buharı çıkışlarının yakalanması ve temizlenmesini içeriyor.

Gezolan’ın tesiste yaşadığı güçlükleri gideren Conveyors & Drives, çözümde 3 adet 2500SO Enduraveyor konveyör kullanıyor. 2500SO Enduraveyor konveyör; malzemenin 60° eğilmesine izin verirken, dumanların negatif basınç kanallarıyla yakalanmasını ve atmosferde salınmadan önce temizlenmesini sağlıyor.

Gezolan’ın taleplerini karşılayan Conveyors & Drives, bu uygulama için mükemmel bir çözüm olan 2500SO Enduraveyor ile yükseklik farkının gerçekleştirilebilmesi ve tamamen kapalı olması, çalışan, topluluk ve çevre için güvenli olan verimliliğin sürekli olmasına imkan tanıyor.

Devamını Oku

Trendler