Connect with us

Genel

Ammeraal Beltech, deniz ürünleri endüstrisinin en yeni çözümü uni MPB %25 Open Range modüler bant serisini piyasaya sürdü

Yayın Tarihi

on

Konveyör bant çözümlerinde önde gelen firmalardan Ammeraal Beltech, üstün hijyen, ürün koruması ve en yüksek performans için tasarlanmış uni MPB %25 Open Range serisininin en yenisi olan uni MPB %25 Açık Konik Tepeli modüler bantını tanıttı.

Ammeraal Beltech’in uni MPB %25 Open Range serisi, güvenilir performans, daha kolay ve daha hızlı temizlenebilirlik ve deniz ürünleri endüstrisi için gıdaya uygunluk sertifikası sunan uzun ömürlü modüler bant ürünleridir. Bu seriye eklenen en yeni ürün, üstün ürün kavrama ve bırakma özelliğine sahip yenilikçi %25 Açık Konik Tepeli Bant, şirketin Seafood Expo Global 2022’deki fuar standında ilgi odağı oldu.

Yeni modüler bant, özellikle deniz ürünleri işleme hatlarında, eğimli uygulamalarda, hafif ve orta ağırlıktaki ürünleri taşıması için ideal bir yapıda tasarlandı. Serideki tüm modüler bantlarla birlikte bu bantın mükemmel çalışma kararlılığı, güvenilir performans sağlıyor. %25 Açık Konik Tepeli Bant grubunda yeni bir özellik olan kavrama ve bırakma özelliği; balıkları veya diğer deniz ürünlerini taşıma esnasında oluşabilecek hasrlardan koruyor. Tüm uni MPB 25% Open Range serisi gıdaya uygunluk sertifikasına sahip yapısıyla, işletmelerin tüm gıda güvenliği gereksinimlerini karşılıyor ve optimum hijyen, su tüketiminde tasarruf, duruş sürelerinde azalma sağlayarak üstün drenaj ve olağanüstü temizlenebilirlik özelliklerini bir arada sunuyor.

Bu modüler bant serisinin avantajı, tasarım üstünlüğünde yatıyor: Gıdaya uygun taşıma sistemlerinde hijyen performansını artırmak için özel olarak tasarlanan Ammeraal Beltech ürünü, uni UltraClean Sprocket sistemi ile de uyumlu. Ayrıca, hızlı ve sorunsuz onarım ve değişim için kullanımı kolay kilit pimlere sahip.

Daha fazla bilgi için:
info-tr@ammeraalbeltech.com
www.ammeraalbeltech.com

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com