Connect with us

Bilgisayar

%100 üretim ve tasarım teknolojisine sahip; yeni nesil Ekranlı Mini PLC (GSR-2118R)

Yayın Tarihi

on

30 yıllık endüstriyel otomasyon birikimi üzerine, mikroişlemci tabanlı birbiriyle haberleşebilen endüstriyel cihazlar tasarlamak ve üretmek amacıyla kurulan GMT, makine imalatçılarının ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Sektördeki yerli üretici boşluğunu doldurarak Türkiye’nin üreten gücüne katkı sağlayan GMT, üretim ve tasarım teknolojisinin yüzde 100’üne sahip olduğu PLC, ekranlı mini PLC ve endüstriyel haberleşme ürünleriyle birlikte toplam çözüm sunmak amacıyla; operatör panel, hız kontrol cihazı, servo sistemler, step motorlar ve güç kaynaklarını tescilli bir Türk markası olan GMTCNT ile pazarın hizmetine sunuyor.

Endüstriyel otomasyon pazarının ihtiyaçlarına hızlı çözümler geliştiren GMT, kompakt yapısı ile dikkat çeken Ekranlı Mini PLC serisi GSR-2118R’yi pazarın hizmetine sundu. 

GMT’nin %100 üretim ve tasarım teknolojisine sahip olduğu yerli üretim yeni ürün, GMT dağıtım kanallarından temin edilebiliyor.

Grafik destekli, dahili 1.8” 128 x 160 (RGB) TFT LCD ekranı ile standart akıllı rölelerden ayrılmaktadır. 11 adet giriş, 8 adet röle çıkışa sahip olan GSR-2118R’nin girişleri dijital giriş (PNP) olarak seçilebileceği gibi, analog giriş (0-10 VDC) olarak da seçilebilmektedir. Gerçek zaman saati (RTC – Real Time Clock) özelliği sayesinde gerçek zamanlı uygulamalar için de çözüm sunmaktadır.

Ekranlı Mini PLC; kompresör sistemleri, pompa sistemleri, konveyör sistemleri, pres makineleri, sulama sistemleri, iklimlendirme sistemleri, asansörler ve sera uygulamaları gibi sınırlı giriş çıkışa ihtiyaç duyulan birçok uygulamada rahatlıkla kullanılabiliyor.

Raya montaj yapılabildiği gibi, aynı zamanda panel montaj imkanına da sahip olan GSR-2118R başlıca şu özelliklere sahip:

• 24 VDC besleme

• 11 Kanal Digital (PNP) /Analog Giriş (0-10V) (12 bit çözünürlük)

• 8 x Röle Çıkış (5A @ 220 VAC)

• Ondalıklı işlem desteği

• 48 kB program hafıza alanı

• Maksimum 20 kHz program döngü hızı

• Her giriş için 2 kHz’e kadar hızlı puls okuyabilme

• RTC (Real Time Clock) gerçek zaman saati

• Dahili LCD ekran 1.8 inch, 128 (RGB) x 160 TFT LCD

• 6’sı programlama amaçlı toplam 12 adet tuş takımı

• DIN Ray / Panel montaj

• Türkçe / İngilizce dil seçeneği

“Türkiye’den bir dünya markası çıkarma” hedefiyle faaliyetlerini sürdüren GMT, uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübesini, Türk sanayisinin verdiği destekle her geçen gün daha da ileriye taşıyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com